Video Image

Eğitim Puanı: 5

  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Rehberlik Evet

Nasıl Kayıt Olurum?

Yekta Özdil, 2002 yılından beri eğitim dünyası içinde hem yazar hem de eğitmen olarak yer almaktadır. 2013 yılında ÖABT’ye yönelik sınavlar başlayınca ağırlıklı olarak bu sahaya yönelmiş ve öğretmenlerimize zorlu süreçte yol arkadaşı olmuştur. Yekta Özdil, Alparslan Erener ile www.ozdilakademi.com, www.sanalhocam.net uzaktan eğitim sitelerini kurarak Türkiye’de eğitimde fırsat eşitliğini eğitim almak isteyen bütün adaylara sunmuştur. Aynı zamanda Türkiye derecelerinin ilk tercihi olarak her zaman adından söz ettiren Özdil Akademi Yayınları’nın sahibidir. Deneyimli bir ekiple aile sıcaklığında çalışmayı kendisine gaye edinen ve her alanda uzman öğretmen arkadaşları ile bu zorlu süreçte çalışmalar yapan Yekta Özdil; 20 yıldır eğitim neferidir. Kendi yayınını kurana kadar birçok yayınla çalışmış, bu yayınlarda hem yayın koordinatörü hem de yazarlık yapmıştır.

Eski Türk Edebiyatı alanında yüksek lisansını ve doktorasını tamamlamıştır. Aynı zamanda akademisyen bir kimliğe sahip olan Yekta Özdil; Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Ege Bölgesi’nin seçkin kurumlarında ÖABT dersleri vermekte, tüm Türkiye genelinde özel seminerler düzenleyerek öğretmenlere zorlu süreçlerinde kılavuzluk etmektedir.

KPSS’ye yönelik kitaplar yazarak yayın hayatına başlayan Yekta Özdil, özverili çalışmalarıyla yayın yelpazesini genişletmiştir. 40’a yakın yayını olan Yekta Özdil şu an için ilköğretimden üniversiteye kadar birçok alanda yayın hazırlamakta ve eğitim gönüllüsü olarak çalışmaktadır. 

2022

 Video dersler ve ders PDF'leri aynı gün sisteminize tanımlanır. Etkileşimli kayıt dersleri Hızlandırma özellikli videolar ile hemen izlemeye başlayıp sınavlara bir adım önde başlayabilirsiniz.