Video Image

Eğitim Puanı: 5

  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Rehberlik Evet

Nasıl Kayıt Olurum?

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Pedagojik formasyonu, 2010-2011 seneleri arasında, yine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde aldı. Ardından aynı sene, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nde 'Halk Edebiyatı' ana bilim dalında yüksek lisansa başladı ve yüksek lisans süreci içerisinde çift ana dal (Halk edebiyatı ve Yeni Türk Edebiyatı) çalıştı.

Mezun olduktan sonra 1 sene Final Okulları’nda, ardından HAKE Kurumlarında 4 ay öğretmen, 6 ay müdür olarak çalıştı. Herdem, Kuytu ve Uğur Tuna Yayınları bünyesinde redaksiyon hizmeti verdi. Bu sırada çeşitli dersane ve kolejlerde öğretmenlik yaptı.

Şu an sadece bir hobi olarak yapabildiği yazarlık mesleği dahlinde; Türk Dili, Kadran, Kardeş Kalemler gibi edebiyat dergilerinde yazmaktadır.

Halihazırda 3 kültür kitabı da bulunan öğretmen-yazar ÖABT piyasasında adından sıkça söz ettiren uzman bir öğretmendir, 2017 yılından beri Özdil Akademi bünyesinde varlığını sürdürmekte ve doktoraya hazırlanmaktadır.

2022