Video Image

Eğitim Puanı: 5

  • Konu Anlatımı Evet
  • Soru Çözümü Evet
  • Kamp Evet

Nasıl Kayıt Olurum?

 MUSTAFA KÜÇÜK

1998 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Tarih Bölümünden mezun oldu.23 yıllık kariyerinde 16 yıl kamuda Tarih öğretmenliği yapıp 2013 yılından itibaren ise KPSS sektörü ve özel okulculuk alanında genel müdürlük,kurum müdürlüğü,genel yayın yönetmenliği gibi görevlerin yanında özellikle KPSS alanında yazar olarak görev aldı.Bu kapsamda bugüne kadar Lodos yayıncılık,yargı yayıncılık ,ihtiyaç yayıncılık ve usta yayıncılık adı altında 8 adet KPSS Konu anlatım ve soru bankası kitap çıkardı. Halen özel bir kurumun müdürlüğü ve Tarih öğretmenliği görevini sürdürmektedir.

2021 yılından itibaren Özdil Akademi ailesi içine dahil olmuştur.

2022

DERS BAŞLANGIÇ: 2 AGUSTOS 2022 SALI

DERS BİTİŞ: 11 AGUSTOS 2022 PERŞEMBE

DERSLER 18.00-23.00 ARASI YAPILACAKTIR.

Özdil Akademi Ayrıcalıkları:

Öğrenci Yönetim Sistem: Derslerimizde Özdil Akademi ve Türkiye''nin Hocaları Firması tarafından geliştirilmiş olan öğrenci yönetim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem üzerinden kurs bilgilerinizi, eğitimlerinizi ve ders takviminizi görebilirsiniz. Canlı derslere ve online deneme sınavlarına katılabilir, geçmiş derslerin kayıtlarını izleyebilir ve eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz.

Canlı Ders Uygulaması: Canlı derslere öğrenci paneliniz üzerinden direkt olarak katılabilirsiniz. Canlı dersler ZOOM PRO Webinar ve ZOOM PRO Video Konferans sınıf seçenekleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Canlı dersler sırasında yazışma ekranını kullanarak ve mikrofonla eğitmenlerinize soru sorabilirsiniz. Canlı dersleri ve video kayıt dersleri telefon, tablet ve bilgisayardan izleme imkanına sahipsiniz.

Derslerin Tekrar İzlenmesi: Canlı dersler işlendikten sonra en geç 12 saat sonra öğrenci panelinizde bulunan "Kayıtlı Dersler" bölümüne yüklenmiş olmaktadır. Bu kayıtlaır sınav tarihine kadar sınırsız şekilde izlenebilir. Video kayıtlarda “hızlandırma seçeneği” ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Destek: Canlı dersler esnasında teknik birimimiz derslerde oluşabilecek aksaklık için takip sağlamaktadır. WhatsApp Teknik Destek Hattımız üzerinden ilgili sorularınıza cevap verilecek ve sizlere yardım edilecektir.

Grup Linkleri: Öğrenci panelinde yer alan "Grup Linkleri" bölümüne Dersler başlamadan 15 gün önce WhatsApp grup linkini koyuyoruz. Buradan doğrudan derse özel oluşturulan gruba katılıyorsunuz. Dersler başlamadan bir hafta önce programınızı belirliyoruz ve WhatsApp grubundan sizlere bildiriyoruz.

Kampanya Seçenekleri: Bu programın ödemesini Havle veya EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız takdirde toplam tutar üzerinden ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Ödeme Seçenekleri: Ödemenizi banka kartı, kredi kartı ile tek çekim, kredi katına taksit, havale ve EFT seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde bankanızın öngördüğü vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Aktivasyonun Sağlanması: Aktivasyonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde sağlanmış olacak ve Özdil Akademi öğrenci dostu panelinize ulaşmış olacaksınız. Aramıza hoş geldiniz. Özdil Akademi sizlerle birlikte kocaman bir aile siz de bu ailenin bir bireyisiniz artık.

Not 1: Canlı yayından kayıt yaptıran öğrencilerimiz, ders saatinde canlı olarak derse katılabilecekler eğer ki canlı dersi kaçıracak olurlarsa o dersin video kaydını 12 saat sonrasında panelindeki kayıtlı dersler bölümünden sınırsız olarak izleyebileceklerdir. Aynı zamanda kayıt oldukları paketin videolarını lisans süresi içinde sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 2: Video kayıttan lisans satın alan öğrencilerimiz, lisans süresi boyunca kayıtlı videoları hızlandırma özellikli video seçeneği ile sınırsız olarak izleyebileceklerdir.

Not 3: Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günü içinde yapılmaktadır.

Not 4: Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı içindir. Bir hesaptan aynı anda farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermekte ve kullanıcılardan biri sistem dışında kalmaktadır.  

2022 TARİH ÖĞRETMENLİĞİ MUSTAFA KÜÇÜK İLE 10 GÜNDE 200 SORU KAMPI

Ders Paketinin İçeriği Konuları

TARİH BİLİMİNE GİRİŞ

OSMANLICA

İLKÇAĞ UYGARLIKLARI

İLK TÜRK DEVLETLERİ

TÜRK İSLAM TARİHİ SORU ÇÖZÜMÜ

OSMANLI KURULUŞ

OSMANLI YÜKSELİŞ

OSMANLI DURAKLAMA

OSMANLI KÜLTÜR UYGARLIK

OSMANLI GERİLEME

OSMANLI DAĞILMA DEVRİ

20. YY. BAŞLARINDA OSMANLI DEV.

MİLLİ MÜCADELE HAZIRLIK DÖNEMİ

KURTULUŞ SAVAŞI DÖNEMİ

ATATÜRK DÖNEMİ İÇ POLİTİKA

ATATÜRK DÖNEMİ DIŞ POLİTİKA

ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARI

ORTA ÇAĞ AVRUPA TARİHİ

YENİÇAĞ AVRUPA TARİHİ

YAKINÇAĞ AVRUPA TARİHİ

ÇAĞDAŞ TÜRK VE DÜNYA TARİHİ

TARİH ALAN EĞİTİMİ

Mustafa Küçük  200 adet tüm ÖABT konuları ile ilgili çıkması muhtemel 200 adet soru çözecek.

Bu pakette toplam 200 soru tüm seçenekler açıklanarak detaylı bir şekilde çözülecektir.

Bu Paketin kullanımı 2022 KPSS tarihine kadar geçerlidir.


Daha önce hiçbir kampta çözülmemiş 200 adet çıkması muhtemel soru PDF olarak panelinize yüklenecektir.